مونا مسگران کریمیتالیفات دوستان

www.monaKarimi.com
تعداد بازدید : 237


اختتامیه اولین جشنواره و مسابقه ملی طراحی ساختمان های انرژی صفر

اختتامیه اولین "جشنواره و مسابقه ملی طراحی ساختمان های انرژی صفر" با احترام به دستاوردهای ارزشمند و با تمرکز بر فراهم آوردن عرصه مناسب برای شناسایی استعدادها، ارتقای دانش تخصصی، ایجاد شور و نشاط علمی، با هم اندیشی و مشارکت اساتید و متخصصان حوزه انرژی کشور در تیرماه 97 برگزار خواهد شد.

⚫️این جشنواره که به همت وزارت نیرو از طریق سازمان انرژی های تجدید پذیر و بهره وری انرژی برق(ساتبا)، پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی و پژوهشگاه نیرو برگزار شد، حاوی مسابقه ای با عنوان "اولین مسابقه ملی طراحی ساختمان انرژی نزدیک صفر" بود که در طی آن تیم های شرکت کننده می بایست ساختمان اداری دو طبقه ی انرژی- کارا در محل پژوهشگاه نیرو طراحی می کردند. بنابراین در اختتامیه جشنواره نتایج مسابقه ارائه و طی آن، طرح برتر و 4طرح برگزیده جشنواره معرفی و مورد تجلیل و تشکر قرار خواهند گرفت.
🔵لازم به ذکر است این مراسم با حضور مسئولین حوزه انرژی و ساختمان کشور، اساتید، متخصصان و همچنین به همراه سمینار آموزشی در محل سالن کنفرانس پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی در عصرگاه 12 تیرماه 97 ساعت 14 الی 20 برگزار می گردد. لذا خواهشمند است مطابق فراخوان با توجه به ظرفیت محدود، جهت ثبت نام در اختتامیه و صدور گواهی اقدامات مقتضی را مبذول نمایید.
🔴جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه جشنواره تماس حاصل نمایید:66970906 الی 15- داخلی 320-301-300-155

شماره تلگرام: 09228038368

🏁🏁🏁🏁

#خیر

#اختتامیه


@zebfestival


نظرات

اعلام نظرات
* نام و نام خانوادگی :
*شماره تماس :
آدرس ايميل :
* متن :
400 / 400

شماره تماس و آدرس ايميل نمايش داده نمی شود.
شما می توانید متن های طولانی تر خود را از قسمت تماس با ما ارسال نمایید.


تاریخ ارسال نوشته : 12 خرداد 1397
www.monaKarimi.com
ادامه مطلب

برق

عمران

معماری

مطالب عمومی

لینک دوستان

Copyright © www.MonaKarimi.com 2015